+48 796 786 678

Villa

Mamy przyjemność zaoferować Państwu noclegi w niezwykle eleganckim i luksusowym miejscu.

Villa Resident proponuje zakwaterowanie w wygodnych pokojach, urządzonych w sposób mający zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta Naszych Gości. Położona jest w cichej, pełnej zieleni dzielnicy Gdańska.

Villa znajduje się w odległości 5 km od ścisłego centrum Gdańska. Położona jest przy jednej z głównych dróg łączących centrum Gdańska z Obwodnicą Trójmiasta (1 km) oraz w odległości 2 km od budowanej Obwodnicy Południowej zapewniającej szybszy dojazd do Warszawy. Lokalizacja Villi jest dogodna nie tylko dla posiadaczy samochodów – przystanek komunikacji miejskiej (w tym autobusy nocne) znajduje się w odległości 100 metrów. Dodatkowo, znajdujące się nieopodal największe na Pomorzu centrum handlowe typu outlet z pewnością skusi niejednego Gościa Naszej Villi.

Villa ma doskonałe połączenie z Sopotem, Gdynią, Półwyspem Helskim oraz Szwajcarią Kaszubską. W odległości 100 metrów od budynku znajduje się przepiękny zbiornik wodny, z przygotowanymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi.

Najbliższe otoczenie Villi usatysfakcjonuje również zwolenników przyrody – znajdujący się w pobliżu potok, stary sad oraz jeziorko z wysepką otoczone ścieżkami rowerowymi sprawiają, że oferowane przez Nas miejsce wyróżnia się spośród typowo miejskich pensjonatów czy też willi.

Dlatego też nasza propozycja skierowana jest nie tylko do klientów biznesowych, ale również do osób chcących spędzić wyjątkowe chwile w Gdańsku.

Zapraszamy zatem Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

W ramach pobytu (w sezonie letnim) Nasi Goście mogą zrelaksować się w specjalnie przygotowanym dla nich Studio SPA.

Na życzenie Gościa serwujemy odpłatne śniadanie.

Oferujemy także bezpłatny monitorowany parking, znajdujący się przed budynkiem Villi Resident.

Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt rodzinny czy podróż służbowa przyniosły odpoczynek, wytchnienie i relaks.

Na życzenie Gości zapewniamy (odpłatnie) transport z lotniska lub z dworca.